Aykut Sürücü Kursu 23 yıldır Dursunbey’e hizmet veriyor

Ehliyet sınavlarının Dursunbey’de yapılması konusunda büyük mücadele veren ve mücadeleden başarıyla çıkan Aykut Sürücü Kursu sahibi Tacettin Çakır; 9 yıllık mücadelenin sonunda artık ehliyet sınavlarının Dursunbey’de yapılmasını sağladıklarını ve vatandaşların Balıkesir’e gitmekten kurtulduklarını açıkladı.

Konu hakkında görüştüğümüz Tacettin Çakır, Cumartesi günü (yarın) yapılacak sınava 290 civarında kursiyer katılacağını ve bunun önemli bir rakam olduğunu vurguladı. “Eğer ehliyet sınavları Dursunbey’de yapılmamış olsaydı, bu kadat vatandaş Balıkesir’e gidip gelmek zorunda kalacaktı” dedi.

Dursunbey’de 23 yıldır hizmet veren Aykut Sürücü Kursu’nun ilçemizde “Ehliyet fiyatlarında anlaşmaya gitmeyen tek sürücü kursu” olduğunu belirten Çakır, ilkokul mezunlarının süresiz ehliyet alabilme haklarının bulunduğunu hatırlattı.

Aykut Sürücü Kursu olarak ehliyet almak isteyen vatandaşlarımıza her türlü kolaylığı sağladıklarını kaydeden Tacettin Çakır, Kasım dönemi kayıtlarının 1 Kasım Perşembe gününe kadar devam edeceğini, bayan kursiyerler için usta öğretici bulundurduklarını da vurguladı.

Ehliyet almak isteyen vatandaşların Mollaoğlu Camii karşısında bulunan Aykut Sürücü Kursundan bizzat bilgi alabilecekleri gibi, 662 22 15 ve 662 22 20 no.lu telefonlardan da bilgi alabilecekleri açıklandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.