Dursunbey’e misafir olanlar…

tema hayrettin karaca dursunbeyde

Kamuoyunda “Toprak Dede” olarak bilinen TEMA genel başkanı Hayrettin Karaca Dursunbey Suçıktı’da… Kadir Gürlek, İbrahim Güven (Zabıta) ve Tahir Mıcırlar ile birlikte…

orman bakanı ersin taranoğlu vali alaattin yüksel

2 orman işletmesi olan Dursunbey ilk defa bir Orman Bakanını ağırladı. Dönemin Orman Bakanı Ersin Taranoğlu Şubat/1998 tarihinde orman işletmesi lokalinde orman köylülerinin sorunlarını bizzat dinledi. Balıkesir valisi Alaattin Yüksel’in de iştirak ettiği toplantıda ev sahibi olan ilçe Kaymakamı Seddar Yavuz konukların ilçeden memnuniyetle ayrılmasını sağladı.

balıkesir milletvekili sefa giray

Dönemin Balıkesir milletvekillerinden Safa Giray 1998 yılında Dursunbey’i ve parti teşkilatını ziyaret etti, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Unknown

O dönemde Ak Partinin ve Başbakanın prenslerinden olan Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, belediyenin düzenlediği açılış törenine katıldı. Objektifimize bu ilginç kare yansıdı.

şener eruygur mevlüt kaya muhtar arif kartefe

O dönem Atatürkçü Düşünce Derneği genel başkanı olan Şener Eruygur, derneğin Dursunbey şubesinin açılışı için Dursunbey’e geldi. Açılıştan sonra Suçıktı mesire yerinde ağırlanan Şener Eruygur dernek üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. (Soldaki Mevlüt Kaya, sağdaki Göbül köyü eski muhtarı Arif Kartefe)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.