Dursunbeyspor 0 – Sususrlukspor 0

DURSUNBEYSPOR: AYDIN**** TOLGA* İSA** GÖKHAN* (SALİH**) FATİH BULAÇ*  RECEP** ALTAN*** (MİTHAT*) FATİH ALADI* TAYFUN* MEHMET*** ERDİ ASLANBAY* (ERDİ ŞAHİN**)

DK 7: Dursunbeyspor ilk kornerini kullandı.

DK 24: Maçın ilk sarı kartı rakip oyuncuya çıktı.

DK 43: Fatih Aladı ceza sahası içinde dönerek vurdu. Kaleci aynı güzellikte kurtardı.

İKİNCİ YARI

Dursunbeyspor 2. yarıya 2 oyuncu değişikliği ile başladı.

DK 49: Susurlukspor maçtaki ilk kornerini kullandı.

DK 58: Salih ceza sahasının sol çaprazından attığı şut üst direğin köşesinden döndü.

DK 65: Dursunbeyspor’dan Tolga sarı kart gördü.

DK 70: Gole giden rakip oyuncuyu ceza sahası içinde düşüren Dursunbeyspor’lu Tolga penaltıya yol açtı ve ikinci sarı karttan kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı. Rakip oyuncunun kullandığı penaltıyı kaleci Aydın sol alt köşeden çıkardı ve gole izin vermedi.

DK 76: Dursunbeyspor ceza sahası içindeki karambolde golü buldu ancak haken faul nedeniyle golü geçersiz saydı.

DK 78: Bu dakikada hem saha içi, hem de tribünler karıştı, itişme ve kakışmalar oldu.

DK 82: Rakip takımdan 9 no.lu oyuncu ikinci sarı karttan kırmızı kart gördü.

DK 83: Defansın kaçırdığı rakip oyuncu sağ çaprazdan kaleci ile karşı karşıya pozisyonda çektiği şutu kaleci Aydın kornere çelmeyi başardı.

DK 86: Salih’in sağ kanattan kaleye paralel gönderdiği ortada Fatih Aladı topa altı pas üzerinden vuramadı ve takımını bir golden etti.

Maçta 5 dakika uzatma oldu. 90+4’te rakip takımdan 10 no.lu oyuncu kırmızı kart gördü.

MAÇTAN NOTLAR:

Maçın ilk yarısı çok vasat geçti. İki takım da defans ağırlıklı oynadı. Maçın ikinci yarısında tempo arttı, ancak temponun arttığı dakikalarda Susurlukspor’lu oyuncular oyunu soğutmak için sık sık sakatlanma pozisyonunu kullandılar. Çok gol pozisyonunun olmadığı maç başladığı gibi golsüz bitti.

MAÇIN YORUMU:

Kaleci Aydın bu maçta çok başarılıydı. Başarısını penaltı atışında gole izin vermeyerek zirveye taşıdı. Libero mevkiindeki Tolga çok riskli oynuyor. Nitekim kırmızı kart görerek maçın sonucunu da riske etti. Diğer defans oyuncuları organizeli değil. Herkes bireysel oynuyor. Bu takımın en zayıf noktası orta sahası. Orta saha hem kopuk, hem de top yetenekleri çok zayıf. Top alamıyorlar, topa basamıyorlar, isabetli pas atamıyorlar. Bu durum takımı olumsuz etkiliyor. Forvet mevkii de bireysel oynuyor. Yardımlaşma ve paslaşma yok. Fatih Aladı bu takımda en fazla 30 dakika oynar. Fatih kafa olarak futbolu ikinci plana atmış, kondüsyonu çok düşük. Topu aldığı her pozisyonda topu verimli kullanamadı. Teknik Direktör Muhammet takımı yönetmek yerine işin şovuna kaçıyor. Kenarda gereksiz  hareketler yapıyor, rakibe, hakeme gereksiz yere sık sık müdahale ediyor. Teknik direktörün gereksiz müdahaleleri tribündeki seyircileri de olumsuz etkileyince, hem takım olumsuz etkileniyor, hem de maçın temposu düşüyor.

Haber/Yorum: AHMET ERDOĞAN

dursunbeyspor-seyirciler

dursunbeyspor-penalti-kurtardi

dursunbeyspor-olaylar

dursunbeyspor-teknik-direktor

dursunbeyspor-taraftar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.