Dursunbeyspor 6 – Ayşebacı Fatih 1

DURSUNBEYSPOR: CENGİZ HAN** İSA** (AHMET*) FAHRETTİN** RECEP** GÖKHAN*** ERDİ** SALİH*** MİTHAT** (ERDİ ŞAHİN**) MEHMET*** KENAN*** FATİH** (OSMAN*)

DK 5: GOL… Sağ kanattan Salih’in verdiği pas ile buluşan Mithat defanstan sıyrılarak kaleci ile karşı karşıya kaldı. Topu kalecinin yanından sağ alt köşeye gönderdi 1-0

DK 9: Dursunbeyspor maçın ilk kornerini kullandı.

DK 19: Gökhan sol kanattan rakiplerini güzel çalımlarla geçerek rakip kaleye yöneldi. Salih’e pas yaptı. Salih aşırtma vuruş denedi, top kalecide kaldı.

DK 25: Rakip oyuncu Dursunbeyspor kalecisi Cengin Han ile karşı karşıya pozisyonda kaldı. Kaleci Cengiz Han başarılı bir kurtarışla gole izin vermedi.

DK 36: Rakip Ayşebacı Fatih maçtaki ilk kornerini kullandı.

DK 38: Dursunbeyspor’un kazandığı frikik atışını Salih kullandı, top kalecide kaldı.

DK 40: GOL… Kenan’ın sol kanattan yaptığı ortayı iyi takip eden Salih düzgün vurdu, durum 2-0 oldu. Bu pozisyondan sonra Ayşebacı Fatih’in kalecisi sakatlandı ve oyuna devam edemedi. Kaleye çok genç ve tecrübesiz bir oyuncu geçti.

DK 44: GOL… Sağ kanattan gelen ortada Fatih topu göğsüyle indirdi ve düzgün bir vuruşla ilk yarının sonucunu tayin etti 3-0

İKİNCİ YARI

DK 46: Mithat çıktı, yerine Erdi Şahin girdi.

DK 50: GOL… Mehmet’in sağ kanattan kaleye paralel gönderdiği topu takip eden Fatih durumu 4-0 yaptı.

DK 64: GOL… Ceza sahasındaki karambolde Fatih durumu 5-0 yapan golü kaydetti.

DK 68: GOL… Erdi Şahin topu sapğ kanattan taşıdı. Kale önüne yaptığı ortada topla buluşan Salih topu Kenan’ın önüne indirdi. Kenan vurdu, durum 6-0 oldu.

DK 69: Fatih çıktı, yerine Osman girdi.

DK 75: İsa çıktı, yerine Ahmet girdi.

DK 78: GOL… Rakip takım maçtaki ilk organizeli atağını yaptı ve bu atağın sonucunda aradığı golü buldu ve bu gol maçın skoru oldu 6-1

MAÇIN YORUMU:

Rakip zayıf olunca maç tat vermedi. Seyir zevki çok düşük bir maçtı. Seyirciler maç bir önce bitsin de gidelim diyerek sıkıldılar. Maçta hiç kart çıkmadı.

Haber/Yorum: AHMET ERDOĞAN

dursunbeyspor-aysebaci-seramoni

dursunbeyspor-ibo

dursunbeyspor-tel-orgu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.