MHP ilçe başkanı Mustafa Temel: Zoru başarmak zorundayız

Milliyetçi Hareket Partisi Dursunbey ilçe başkanı Mustafa Temel ile “Dursunbey ve gelecek yerel seçimler” üzerine konuştuk.

“İlçemizde yerel seçimlerde MHP ne yapacak veya ne yapabilir?” diye görüşlerini aldığımız Mustafa Temel şu görüşleri dile getirdi: “Malum yerel seçimlerin öne alınma ihtimali vardı. Bu ihtimal ortadan kalkınca yerel seçimlere olan zaman 6 daha uzamış oldu. MHP olarak Dursunbey şartlarındaki gücümüzü biliyoruz, ancak MHP olarak zoru başarmak zorundayız. Çünkü Dursunbey’imiz önemli sıkıntılar yaşıyor, bunun bilincindeyiz. Bu bilinç ile tüm ihtimalleri hesaplayıp, Dursunbey’e faydalı olacak, Dursunbey’i kucaklayabilecek  bir aday ile seçmenin karşısına çıkmayı düşünüyoruz. Ama şu an herhangi bir isim veya isimler belirlenmiş değil.

Bu konuda çalışmalarımız ve çeşitli temaslarımız devam ediyor. Seçimlere kadar çok şey değişir, köprünün altından çok sular geçebilir. Onun için şimdilik fazla bir yorum yapmanın faydalı olmayacağını düşünüyorum. Ayrıca yerel seçimlere Büyükşehir statüsünde girmenin Dursunbey şartlarında partimize avantaj sağlayacağını umuyorum”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.